2019 vhiza vamiriri nenzvimbo

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Shamwari, ndakanyorera kubatanidzwazve kwemhuri kubva kuIzmir munaGunyana 30. Pane nhamba ine manhamba matanhatu pasi pebhakodhi kumusoro kurudyi kwebepa reA4 rakapihwa mushure mebvunzurudzo. Ndiyo yamunodaidza kuti tracking number? Uye pane anogona kunyora nezve zviitiko zvavo, ndapota? byby:)

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Amin inşallahh tez vakitte kavuş eşine duamda olacaksınız. Çok teşekkür ederim :)

leowo mari
    Mutori wechikamu

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşallah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

ozzzyj
    Mutori wechikamu

Rombo rakanaka ysmn0 Ndiri kufara kwazvo nekuda kwako. Howa insha'Allah kwandiri. Ndinovimba zvese zvichaitika kune zvemukati zvemwoyo wako. Ndinokushuvira mufaro nemukadzi wako.

Merhaba, cok gecmiş olsun cok yıpratıcı bir sürec… itiraz ettiniz mi acaba red durumuna karsı? Bildigim kadarıyla itirazında belirli bir süresi var ve bu hakkınızı Kullanmazsanız bir daha aile birleşimi vizesine basvurma hakkınız kalmıyor 🤷🏻‍♀️ Eşiniz türk vatandası mı acaba?

ozzzyj
    Mutori wechikamu

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşAllah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

Merhaba, size vize geldi mi acaba? Bende 8 Kasımda İstanbuldan basvurdum.. Nürnberg şehri icin.. 2 ay oldu bugun tam olarak, hala beklemedeyim , en son noel tatili öncesi esimden evrak istediler posta ile göndermesini, bugün esim gitti ama yabancılar polisi durumla ilgili her zamanki gibi hicbir bilgi vermemekte 🤦🏻‍♀️ Cok bunaltıcı bir sürec.. inşallah hepimizin vizeleri tez zamanda cıkar 🙏🏻

Ratidza mhinduro gumi neshanu - 4 kusvika 31 (34 yakazara)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.