2019 vhiza vamiriri nenzvimbo

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Shamwari, ndakanyorera kubatanidzwazve kwemhuri kubva kuIzmir munaGunyana 30. Pane nhamba ine manhamba matanhatu pasi pebhakodhi kumusoro kurudyi kwebepa reA4 rakapihwa mushure mebvunzurudzo. Ndiyo yamunodaidza kuti tracking number? Uye pane anogona kunyora nezve zviitiko zvavo, ndapota? byby:)

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Oo, ndine urombo kuti mukadzi wako ane marii

Maid
    Mutori wechikamu

Mubhadharo mushoma, asi isu takaziva kuti izvi zvaive zvakakwana. Tichakwidza nyaya ikozvino, netariro kuti haisi kuzodzosera shure. Nekuti ndakanyanya kuremerwa :(

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Rabbim yardım etsin biran önce kavuş eşine çocuğunla birlikte inşallah gerçekten çok üzüldüm. İçini rahat tut çözer avukat bu durumu.

Maid
    Mutori wechikamu

İnsallah çözülür  :cryla:

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Ndine rombo rakanaka, iwe wakanyorera kune gweta, pane kufambira mberi here?

Maid
    Mutori wechikamu

Bu hafta itiraz edicez insallah. Orada Avukat bulmak da mesele arkadaşım. Inşallah itiraza da red gelmez. Önce şartlarımızı duzeltmemiz lazım. Umarım tekrar başvuru yapmak zorunda kalmam. Çünkü tekrar Ankara'ya gitmek hem zahmetli hem masraflı. Usandim vallahi.
    Iwe une chero nyaya nezve vhiza yako?

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Ndichakupa vhiza kana ndichigona, insha'Allah, uchaenda nekukurumidza pasina dambudziko. Hapana izwi rakachenuruka kubva kwandiri. Handizive kana magwaro aenda kana kwete. Ari kutumira tsamba, mukadzi wangu haasi kudzoka, ivo havasi kutarisa. Ndakagumburwa muchidimbu pabasa iri

Maid
    Mutori wechikamu

Vakati nguva dzaenda kana kuti hadzina kuoma.
    Senin vize onaylanır inşallah.
    Ya cidden içimde heves falan kalmadı. Sadece cocuguma üzülüyorum 1 senedir babasız büyüdü. Herkese baba diyor :'(
    Ngatione kuti ndeupi mhedzisiro yatinowana, ini handina moyo murefu zvakare.

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Iwe hausisina moyo murefu zvakare. Ndinoshuva kuti dai vasina kuedza zvakadaro zvakaoma.

Maid
    Mutori wechikamu

Izvo zvavanoita zvinopesana nekodzero dzevanhu.
    Ini ndakanyorera vhiza yevashanyi kare, uye vakaramba kubva pachinhu chechi9.
    Ndave ndichinetseka kwemwedzi. Ndakagara chitupa cheA1, ndakashanda husiku hwese ndiri kumba, ndakaenda kuAnkara ndikapa bvunzo.
    Izvi zvinhu zvakaoma kumunhu ane mwana.
    Ndakaendazve munaGunyana ndikanyorera nemwana. Mirira, mirira kuguma, gara uchinetseka. Nditende, ini handina simba zvekare. Basa rangu, mari uye nguva zvakakwira mudenga :( mukadzi wangu aishandapo ipapo. Handizive, ngatione kuti magumo edu achazovei.

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Dai Mwari vakupa moyo murefu kuguta ripi rawakagara

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Uri kupi kuGerman? Mudzimai wangu ari kufona uye haakwanise kusvika, akaita musangano musi weChina. Makanga mune rombo rakanaka

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Pasipoti yangu yakapihwa mutoro nhasi, insha'Allah, ndinovimba tsamba yacho haina kutumirwa mukadzi wangu.

ysmnxnumx
    Mutori wechikamu

Arkadaşlar nihayet vizem geldi izmirden 30 eylülde başvurdum 15 kasım kargoya  verildi 18 kasım yani bugün bana ulaştı. Berline gidiyorm yabancı şube ne eşimi aradı ne mektup yolladı hiçbir şekilde iletişime geçmedi. Birden kargo mesajı geldi. Allah bekleyenlere sabır versin  güzel haberler alın inşallah

Maid
    Mutori wechikamu

Hayırlı olsun ysmn0 senin adına cok sevindim. Darısı bana inşallah. Dilerim her şey gönlünce olur. Eşinle mutluluklar dilerim.

Ratidza mhinduro gumi neshanu - 15 kusvika 16 (30 yakazara)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.