2020 vhiza vamiriri nenzvimbo

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    Maid
    Mutori wechikamu

Hi shamwari,
    Ini ndaida kunyora pasi pemusoro uyu neshamwari vakamirira uye vanogamuchira 2020 vhiza.
    Ndakanyorera nemwana wangu musi waGunyana 17. Vakaona mari yemudzimai wangu isingakwane vakandiramba ini nemwana wangu. Mudzimai wangu mugari weTurkey uye ane mvumo yekugara isingaperi. Takwidza nyaya negweta nekuvandudza mamiriro edu ezvinhu uye takamirira. Ndinovimba zvichabuda zvakanaka.
    Ndinoshuvira kushivirira kune wese akamirira.

leowo mari
    Mutori wechikamu

Mhoro kutanga,
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    Iwe unonzwisisa zvandiri kureva kana iwe uchibvunzwa mune vhiza kunyorera.
    Pane musiyano wemakore gumi nemana pakati pangu nemukadzi wangu. Zera chingori chiratidzo chenhamba, uye ndakazviona izvi pandakasangana nemukadzi wangu. Kusvikira panguva iyoyo yehupenyu hwedu, takaona kuti isu taingotsvaga chete, uye takaroora mushure memwedzi mitanhatu tasangana.
    Vanhu vari pamuzinda vanobvunza musiyano wezera kuti vanzwisise kana roorano iri pakati pako iri yemuchato chaiyo.Sezvandakambotaura, vamiriri havaongorore musiyano wezera, asi chinangwa chiri kumashure zera musiyano.
    Kana iwe uchivimba nehukama hwako newawakaroorana naye, hapana chikonzero chekutya.

Ay90
    Mutori wechikamu

Mhoro kutanga,
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    Iwe unonzwisisa zvandiri kureva kana iwe uchibvunzwa mune vhiza kunyorera.
    Pane musiyano wemakore gumi nemana pakati pangu nemukadzi wangu. Zera chingori chiratidzo chenhamba, uye ndakazviona izvi pandakasangana nemukadzi wangu. Kusvikira panguva iyoyo yehupenyu hwedu, takaona kuti isu taingotsvaga chete, uye takaroora mushure memwedzi mitanhatu tasangana.
    Vanhu vari pamuzinda vanobvunza musiyano wezera kuti vanzwisise kana roorano iri pakati pako iri yemuchato chaiyo.Sezvandakambotaura, vamiriri havaongorore musiyano wezera, asi chinangwa chiri kumashure zera musiyano.
    Kana iwe uchivimba nehukama hwako newawakaroorana naye, hapana chikonzero chekutya.

gerçekten iyiki bu siteyi görmüşüm iyiki sizi takip etmişim gerçekten benim gibi insanları gördükçe cok daha huzurlu oluyorum cok daha emin adımlar sağlam adımlar attığımın farkına varıyorum gerçekten keşke daha önce tanımak kaynaşmak bazı konularda Bilgi edinmek gibi bir fırsatımız olsaydı çünkü çevremizde bizim gibi cok az insan var be hep eksil bazı durumlar kalıuor kendini anlatmak gibi seni anlayacak kimsenin olmaması gibi şimdi cok daha iyim gerçekten çok teşekkürler buradayım ve bütün süreçleri takip edip ve kendi sürecim başladığında hepsini paylaşacağım burada inşallah sizde vizenizi alır eşinize kavuşursunuz 🙏🙏 ya:)

leowo mari
    Mutori wechikamu

: mutemo:

cns24
    Mutori wechikamu

Herkese merhaba bugün 83.günüm ve  yabancılar şubesinden eşimi aramışlar kağıtlarım gitmiş pazartesi günü arayıp randevu alıp istenen evrakları götürecek. halayy:)  Bundan sonraki süreç nasıl oluyor bilgisi olan var mi?

muratnadj kuti
    Mutori wechikamu

Zvinotora angangoita mavhiki matatu, mune iro guta rinogara mumwe wako, zuva rimwe chete iwe neni izuva rangu rechimakumi masere nemasere.

cns24
    Mutori wechikamu

Zvinotora angangoita mavhiki matatu, mune iro guta rinogara mumwe wako, zuva rimwe chete iwe neni izuva rangu rechimakumi masere nemasere.

Mudzimai wangu anogara mufrankfut gißende. Pane kuvandudzika kupi mumamiriro ako ezvinhu?

muratnadj kuti
    Mutori wechikamu

Nezuva rechimakumi mana nemana, mukadzi wangu akaenda ndokubvunza kana magwaro angu abva kubazi revatorwa, vakati magwaro avo asvika, mirirai chete nhau dzinobva kwatiri, tsamba nezvimwe.

cns24
    Mutori wechikamu

Nezuva rechimakumi mana nemana, mukadzi wangu akaenda ndokubvunza kana magwaro angu abva kubazi revatorwa, vakati magwaro avo asvika, mirirai chete nhau dzinobva kwatiri, tsamba nezvimwe.

İşin en zor süreci de hiç haber alamadan beklemek bence. Insallah hayırlısıyla sizin vizede onay alır

muratnadj kuti
    Mutori wechikamu

Hongu, zvinosuwisa, ndiri nemoyo murefu, asi ikozvino ndakurirwa.Mira mira uone zvichaitika.

cns24
    Mutori wechikamu

Hongu, zvinosuwisa, ndiri nemoyo murefu, asi ikozvino ndakurirwa.Mira mira uone zvichaitika.

Ndakaremerwa kwemazuva mashoma, zvakare, ndaitya kuti maitiro acho aizotora nguva yakareba, ndinokunzwisisa chaizvo.

Helincik
    Mutori wechikamu

Merhabalar! Aranızda yeniyim. 21 Şubat tarihinde aile birleşimi üzerinden konsoloslukta görüşmemi yaptım. Görüşme benim için biraz zor geçti. Veznedeki kadın ilk etapta yaş farkını sorun etti. Sonrasında biraz yumuşadı. Tam 1 hafta oldu. UPSden baktım ve kargoya verilmemiş henüz. Gideceğim yer küçük bir yer. Umuyorum ki en kısa sürede belgelerim yabancılar dairesine ulaşır. Hepimiz için şans ve sabır diliyorum kur;) Gelişmeleri yazacağım

muratnadj kuti
    Mutori wechikamu

Iwe uri mutsva, ngatione kuti anga ari mazuva mangani, ini ndakamirira zuva rangu rechimakumi masere nemasere uye isu tinofanira kumirira Hatina zvakawanda zvekuita, tinofanirwa kuve nemoyo murefu, ndinovimba vhiza yako ichapihwa muchidimbu nguva.

leowo mari
    Mutori wechikamu

:D

leowo mari
    Mutori wechikamu

.

Helinciksifreforgot
    Mutori wechikamu

Mhoro helincik,
    Chekutanga pane zvese, gamuchirai kwatiri.
    Handifunge kuti iwe unomirira sekureba kwandaitarisira (mwedzi mina) nekuti wakati nzvimbo yauchazoenda idiki. Nekudaro, gara uchifunga kuti sezvo danho iri riri mumaoko evashandi vehurumende ipapo, vanogona kurebesa maitiro.
    Kunyanya, ivo vanoongorora avo vane musiyano wezera rinotyisa kana avo vanoita roorano yechipiri, uye nenzira yechisimba, iko kuita kuri kuwedzera kureba.Zvakasiyana sei zera musiyano pakati pako newawakaroorana naye, izvo mutadzi anoita dambudziko? Nekuti pane musiyano wezera wakakura pakati pangu nemurume wangu, asi pandakanga ndichibvunzwa, mupurisa akabvunza nezve iyi mamiriro uye haana kutaura nezvayo zvakare nemhinduro yandakapa.
    Maitiro ako makuru anotanga kubva ikozvino. Kune nzira refu pamberi pako yaunofanirwa kufamba uchishivirira.Pandakaverenga meseji yako, ndakafunga nezvaMbudzi kwenguva yakareba ndikaona kuti tanga tichifamba nenzira yakaoma.
    Ndinokushuwira nhau dzakanaka.
    Wako

Oncelikle hoşbuldum ve güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Eşimle aramızda 15 yaş var. Sizin işiniz gerçekten gereğinden çok fazla uzamış. Ve size çapraz sorgu yapılmayacağını düşünüyorum. Çünkü böyle durumlarda ilk olarak başvuru sahibini e-mail yoluyla konsolosluğa çağırdıklarını biliyorum. Böyle bir durum yoksa gönlünüzü ferah tutun. Bu arada sabrınız için tebrik ediyorum  ya:) Bugün 11. Günüm… Tıkırtı yok. Hepimiz için hayırlısı olsun  byby:)

Ratidza mhinduro gumi neshanu - 15 kusvika 46 (60 yakazara)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.