2018 visa expecters

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    Ezggg
    Mutori wechikamu

Mhoroi, avo vakamirira vhiza ya2018, tinogona kuungana pano! Mapostori akachembera.

yenicerixnumx
    Mutori wechikamu

Merhaba 188 gün oldu. Ne izmir ne Almanya dan cevap alıyoruz. Bukadar beklemeye red alırsam ….. ne yapmalı bilen var mı

Yako iri abnormal situation. Mazuva 190 anorevei? Kana zviri kwandiri ndiudze ndiite. Chokwadi, handisi nyanzvi panyaya iyi, pfungwa chete.
    Unofanira kunge waenda kunzvimbo dzinodiwa uye watsvaga. Asi zviri pachena kuti vakanga vasina hanya newe nguva yose iyi. Tsvaga gweta kuGermany rinobata mavhiza ekunze. Nguva yekutanga, muudze kuti atumire e-mail huru uye nyora ipapo, somuenzaniso, kana pasina mhinduro mukati memavhiki e2, tichashandisa kodzero dzedu dzepamutemo. Kana iwe ukanyora tsamba yakadaro kuburikidza negweta kubva kuGermany neTurkey, ivo vachanzwisisa kukomba kwechiitiko uye iwe. Kana mumwe wako ane Rechtschutzversicherung kuGermany, gweta rekuGermany rinogona kuita izvi mahara. Iye zvino uchafanirwa kubhadhara mari kutumira tsamba kana e-mail.

Cengiz87
    Mutori wechikamu

08.04.2019 başvuru Almanya’da evlenmek üzere aile birleşimi vize başvurum 8 mayıs vize basılmış kargo ile 9 mayıs gönderildi 10 mayısta bana ulaştı darısı bekleyenlere en yakın zamanda mutlu haber alırsınız inşallah

Kumirira visa
    Mutori wechikamu

Yako iri abnormal situation. Mazuva 190 anorevei? Kana zviri kwandiri ndiudze ndiite. Chokwadi, handisi nyanzvi panyaya iyi, pfungwa chete.
    Unofanira kunge waenda kunzvimbo dzinodiwa uye watsvaga. Asi zviri pachena kuti vakanga vasina hanya newe nguva yose iyi. Tsvaga gweta kuGermany rinobata mavhiza ekunze. Nguva yekutanga, muudze kuti atumire e-mail huru uye nyora ipapo, somuenzaniso, kana pasina mhinduro mukati memavhiki e2, tichashandisa kodzero dzedu dzepamutemo. Kana iwe ukanyora tsamba yakadaro kuburikidza negweta kubva kuGermany neTurkey, ivo vachanzwisisa kukomba kwechiitiko uye iwe. Kana mumwe wako ane Rechtschutzversicherung kuGermany, gweta rekuGermany rinogona kuita izvi mahara. Iye zvino uchafanirwa kubhadhara mari kutumira tsamba kana e-mail.

tsk ederim … durum için almanya ya 12 mail gonderdim 3 kez cvb aldım eşim de aynı cevap i alır sabırla bekleyin … Avukat tutmayi eşim çekimser bakıyor bana kalsa … NYSE diyorum hayırlısı 190 gün oldu bugün .gitmemek de hayırlısı olabilir hakkimda diye bile düşünmeye başladım .sadece şu merak ettiğim onay yada red ne işe kararlarını n argumani nedir ? Bu çok önemli benim için .hayatta yurt dışı düşünmezken nasib işte eşim ile evlenmek .bu kadar zor hatta belki imkansız olabileceğini Bileydim farklı olurdu . Sınavı geçtim almanc konustum ilk evliliğim adlı sicil kaydı m.yok şükür arti ben öğretmenim… Almanya ya hayatım in kurtuluşu için gitme gayem yok … ama işte tek taraflı doğru olmak sanırım ya yetmiyor yada garip garip bu durum gerçekten garip.gidememek. ….

Kumirira visa
    Mutori wechikamu

08.04.2019 chikumbiro Chikumbiro changu chevhiza rekubatanidza mhuri kuti varoore kuGermany chakatumirwa musi wa8 Chivabvu nemutakuri ane vhiza rakadhindwa musi wa9 Chivabvu. Yakasvika kwandiri musi wa10 Chivabvu. Ndinovimba avo vakamirira vachawana nhau dzinofadza nekukurumidza sezvinobvira.

Makorokoto uye mufaro

Aras. 2019
    Mutori wechikamu

Makorokoto hama, Mwari varopafadze vakamirira 🙏🏻

Kumirira visa
    Mutori wechikamu

Merhaba yurt içi kargodan mesaj aldım kargo yolda imiş 202 gün sonra yarın elimde olacak pasaport um ve sonuç …hayırlısı

Kumirira visa
    Mutori wechikamu

Passport yakasvika ikarambwa. Ndakamirira mazuva 203. Mwoyo murefu kune vanomirira.

Nesibe pamusoro
    Mutori wechikamu

Passport yakasvika ikarambwa. Ndakamirira mazuva 203. Mwoyo murefu kune vanomirira.

ow ndine urombo, sei vazviramba? Kana ukakumbira, rombo rakanaka. :(

yenicerixnumx
    Mutori wechikamu

Ndirikuda kuziva kuti zvakarambirwei.

Kumirira visa
    Mutori wechikamu

Red sebebi maddi yetersizlik .itiraz etmeyeceğim .yeniden başvuru asla yapmayacağım .her serde vardır bir hayır deyip yaşayacağım .203 gün bekledim siz de okudunuz burdan nasıl beklediğimi… çıkış yapıyorum daha sormayin lütfen .yeni başvuru yapacak kişiler için tavsiye ki çok araştırdım .çok okudum.Almanya ya giden çok insanla tanıştım .süreçlerini dinledim.

1. Paunoendesa magwaro ako kumumiriri, ita kuti mumwe wako avhure faira rako kubazi rekuGerman. Inogona kunge isingawanikwe munzvimbo dzese, edza rombo rako.
    2Paunoenda kumumiriri, utore kwete chete chitupa chako chakazara chevagari vemo asiwo kopi yemumwe wako ine chinyorwa chakashandurwa.
    Ipa mhinduro dzakatendeseka pa3 consulates
    Kana uine mukana usina kuroora, enda undoona semushanyi kutanga.
    Panopera 5th mwedzi mitatu, nyora e-mail kuGermany uye pano.Hapana mhinduro pano pamberi pemwedzi mitatu.

6. Iva nemoyo murefu uye kuremekedza mumae-mail aunonyora.
    7 almanya ya gitmeden B1 e kadar burda ilerleyin…
    Ndiri mudzidzisi wemutauro.Uchadzidza zviri nyore pano nekuti vadzidzisi vako vanotaura chiTurkish.
    9. Uchafara.Funga kuenda.
    Ziva zita remukuru anobata faira rako mumapazi gumi ekunze, nyora nhamba yako yefaira ipapo uye nyora e-mail kumunhu iyeye sehr geehrte Frau kana Herr.. kuitira kuti ugone kusvika zvakananga kune mukuru anobata faira yako.
    Usanetseke nezve bvunzo ye11 A1, ndakagadzirira mumazuva makumi maviri nemaviri uye ndakawana makumi manomwe neshanu. Gadzirira makadhi akawanda, dzidza nezve mazwi mazana matatu uye zvimiro zvemitsara, uye uchapfuura nyore.

Şayet  gidiyorsaniz taş olun baş yarın ve mutlu olun inşallah .Allah a emanet…

ari almanyafatih
    Mutori wechikamu

Mhoro, wati mukadzi wako inyanzvi chiremba. Mukadzi wako haasi kushanda here? Kana mumwe wako ari kushanda uye achikuramba nekuda kwekushaya mari, nyorera zvakare. Inogona kunge yakatsvedza.

Aras. 2019
    Mutori wechikamu

Mhoro shamwari, patova nemwedzi mitanhatu kubvira pandakanyorera.Ndakapinda mukubvunzurudzwa pakupera kwemwedzi wechitanhatu panguva imwe chete pazuva rimwe chete, musangano wanga wakanaka, asi havana kukumbira chero mapepa kubva kumukadzi wangu , mugari wangu weTurkey akati, `` Uchamirira mumwezve mwedzi.

Arslanmet kuti
    Mutori wechikamu

Mhoro shamwari, patova nemwedzi mitanhatu kubvira pandakanyorera.Ndakapinda mukubvunzurudzwa pakupera kwemwedzi wechitanhatu panguva imwe chete pazuva rimwe chete, musangano wanga wakanaka, asi havana kukumbira chero mapepa kubva kumukadzi wangu , mugari wangu weTurkey akati, `` Uchamirira mumwezve mwedzi.

shamwari wawana vhiza yako

Ratidza mhinduro gumi neshanu - 13 kusvika 1,936 (1,948 yakazara)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.